Doradztwo i opracowania

image

Doradzamy prywatnym i publicznym placówkom medycznym. Nasz program doradczy skonstruowany jest jak proces leczenia: mamy badania wstępne, diagnozę, propozycję leczenia, wdrożenie wielostopniowej kuracji, rehabilitację i badania kontrolne. Nasz pacjent może w każdej chwili zgłosić się do nas po ofertę kompleksowej kuracji lub zamawiając tylko jedną z naszych usług.

Wsparcie zarządzania

image

Największą odwagę przekształceń własnościowych wykazują miasta oraz powiaty, wychodząc ze słusznego wniosku, że najważniejsze jest dobro pacjenta.
Mimo, że prywatyzacja publicznych zakładów opieki zdrowotnej bywa przedmiotem dyskusji, to zmiany własnościowe w ochronie zdrowia są zdecydowanie coraz bardziej widoczne w obszarze działalności jednostek samorządu terytorialnego.
Osobiście przeanalizowaliśmy i przebadaliśmy rynek, uważnie słuchając tego, co przekazują nam przedstawiciele samorządu terytorialnego. Sprawdź więc, jakie są możliwości wsparcia samorządów.

Pozyskiwanie finansowania

image

Rozumiemy na czym polega rynek ochrony zdrowia. Umiemy wykorzystać szanse jego rozwoju, wypatrując możliwości i nie bojąc się trudności. Wspieramy przedsiębiorstwa, by umiały znaleźć nowe kierunki działania. Tu prezentujemy usługi, które krok po kroku mogą przeprowadzić inwestora właściwą drogą do uzyskania jak największej rentowności placówki, pozwolą na rozwinięcie skrzydeł i właściwe funkcjonowanie na polskim rynku usług medycznych.